Produkce

Zajišťujeme koncertní vystoupení a pořady pro městské slavnosti, festivalové akce, firemní dny, i pro vystoupení v kulturních domech nebo pro klubovou a divadelní scénu. Všude, kde je potřeba uspořádat společenskou akci, koncert nebo jiné, tam se na nás můžete obrátit.

Zastupujeme kapely i jednotlivce. Spolupracujeme se spřátelenými agenturami. Máme produkční tým, který s Vámi domluví a zařídí vše dle vašich představ.

Zastupovaní umělci

 

Rangers-Plavci

Legendární kapela, kterou není třeba dlouze představovat. Rangers-Plavci je stálicí české hudební scény a na každém koncertě předvedou emocemi naplněnou show, kterou si každý užije!

Složení: Miroslav Řihošek, Maxmilián Presser, Karel Macálka, Iva Hajnová, František Goliš Drápal

Monáda

Již několik let existující projekt, jenž má obrovský potenciál ve své originální tvorbě. Hudba, která Vás vezme za srdce i zvedne ze židle a přiměje k tanci! Taková je Monáda. Folková kapela, která Vám promluví do duše a rozzáří úsměv na tváři. Složená z profesionálních muzikantů a velmi kreativních umělců je Monáda perfektní volbou pro Váš večerní koncert.

Složení: Helena Kostelníková, Rudolf Vybíralík, Karel Macálka, Michael Vašíček, Petr Kochaníček, Roman Gerža.

 

Karel Macálka

Výborný zpěvák, klavírista, kytarista a muzikant obecně. Karel Macálka Vám zahraje a zazpívá nádherné písně pro hosty na Vaší události. Procítěně, něžně, ale i precizně a dynamicky. Tak hraje Karel Macálka na svých recitálech, které se těší oblíbenosti!

  • Recitál-klavír, kytara

Hudebně zábavné pořady a recitály

 
 
 

Monáda

Recitál Revival srdcem – Vzpomínky na Waldemara Matušku (hudebně zábavný pořad)

Recitál Zpívající Vernisáž

 

Reprodukovaná hudba/DJing

Zajistíme DJe, který vytvoří nejen kulisu, ale i hlavní bod programu vašeho večera

  • Tématické hudební večery, Česko-slovenská diskotéka, Oldies, Univerzální diskotéky, Současné klubové hity
  • Svatby, večírky, párty, oslavy

DJ si přiveze vlastní hudební aparaturu, společně se světelnou a další technikou. Časová náročnost instalace aparatury je cca 1 hodina. Pro další informace nás prosím kontaktujte.

 

Moderování

 
 
 

Helena Kostelníková

Dobrý den všem, kdo se proklikali na tenhle web, jehož součástí je i nabídka na moderování. Za těch mnoho let činnosti v uměleckých a vzdělávacích projektech jsme prošli kromě organizace také moderováním akcí nejrůznějšího charakteru. Od plesových večerů, přes sportovní akce, až po velké koncerty a festivaly.
       Díky zkušenostem a dlouholeté praxi Vám mohu nabídnout moderování akce jakéhokoli typu s profesionální přípravou a projevem. Vzhledem k tomu, že se věnuji i přednáškám a uměleckým aktivitám, jsem moderování schopna zpestřit působivou vsuvkou.

 

Zvukaři

Zabezpečíme kvalitní ozvučení. Realizujeme ozvučení akcí menšího charakteru, ale také akce velké pro několika tisícové návštěvy. Spolupracujeme se profesionálními zvukaři. Garantujeme spokojenost jak ze strany klienta, tak i ze strany účinkujícího.