Produkce

Zajišťujeme koncertní vystoupení a pořady pro městské slavnosti, festivalové akce, firemní dny, ale taky pro vystoupení v kulturních domech nebo pro klubovou a divadelní scénu. Všude, kde je potřeba uspořádat společenskou akci, koncert nebo jiné.

Zastupujeme kapely i jednotlivce. Spolupracujeme se spřátelenými agenturami. Máme produkční tým, který s Vámi domluví a zařídí vše dle vašich představ.

Zastupovaní umělci

Rangers-Plavci

Složení: Miroslav Řihošek, Maxmilián Presser, Karel Macálka, Iva Hajnová, František Goliš Drápal

https://www.rangers-plavci.cz


Monáda

Složení: Helena Kostelníková, Rudolf Vybíralík, Karel Macálka, Michael Vašíček, Petr Kochaníček, Roman Gerža. Koncerty autorských písní https://www.monada-kapela.com/monadaKarel Macálka

Recitál-klavír, kytara

Hudebně zábavné pořady a recitály

Monáda

Recitál Revival srdcem – Vzpomínky na Waldemara Matušku (hudebně zábavný pořad)

Recitál Zpívající Vernisáž

Reprodukovaná hudba/DJing

Zajistíme DJe, který vytvoří nejen kulisu, ale i hlavní bod programu vašeho večera

  • Tématické hudební večery, Česko-slovenská diskotéka, Oldies, Univerzální diskotéky, Současné klubové hity
  • Svatby, večírky, párty, oslavy

DJ si přiveze vlastní hudební aparaturu, společně se světelnou a další technikou. Časová náročnost instalace aparatury je cca 1 hodina. Pro další informace nás prosím kontaktujte.

Moderování

Helena Kostelníková

Dobrý den všem, kdo se proklikali na tenhle web, jehož součástí je i nabídka na moderování. Za těch mnoho let činnosti v uměleckých a vzdělávacích projektech jsme prošli kromě organizace také moderováním akcí nejrůznějšího charakteru od plesových večerů přes sportovní akce, až po velké koncerty a festivaly.
       Díky zkušenostem a dlouholeté praxi Vám mohu nabídnout moderování akce jakéhokoli typu s profesionální přípravou a projevem. Vzhledem k tomu, že se věnuji i přednáškám a uměleckým aktivitám, jsem moderování schopna zpestřit působivou vsuvkou.

Zvukaři

Zabezpečíme kvalitní ozvučení. Realizujeme ozvučení akcí menšího charakteru, ale také akce velké pro několika tisícové návštěvy. Spolupracujeme se profesionálními zvukaři. Garantujeme spokojenost jak ze strany klienta, tak i ze strany účinkujícího.