Jdi na obsah Jdi na menu

Reference

 

reference.png

 

„Paní Helena Kostelníková u nás přednášela v rámci kurzu: „Škola lidové psychologie, starej se o sebe“. Vystupovala velice příjemně a pozitivně ke všem pěstounům. Kurz byl časově rozvržen do šesti vyučovacích hodin, přičemž byl zaměřen převážně prakticky. Pěstouni se učili správně využívat pravou a levou hemisféru a efektivně mezi nimi přepínat tak, jak vyžaduje daná situace. Tyto a další praktické věci uměla paní Kostelníková velice dobře a hravě podat. Samotní pěstouni hodnotili kurz velice pozitivně jako např.: „...vzájemný rozhovor a předání zkušeností... připravenost a krásné podání..líbilo se  vše...“                                                           

Mgr. Kateřina Uhrová, Maltézská pomoc, o.p.s

 

"Dobrý den, touto cestou bych Vám velmi ráda jménem celé naší třídy poděkovala za velmi poutavou a poučnou přednášku... Vaše energie pozitivně naladila paní profesorky, naše děvčata i Zdeňka tak, že zbytek dne nešlo prožít bez úsměvu na tváři. Toho dne šířili veselou náladu všemi směry. Takže ještě jednou velké díky a společně přejeme mnoho úspěchů."

S pozdravem třída zdravotnické školy 4.C

 

"Jsem velmi šťastná, že jsem se tohoto kurzu zúčastnila. Objevila jsem v sobě spoustu možností, poznala úžasný kolektiv a hlavně - Helenku Kostelníkovou, jednu z nejúžasnějších, nejmilejších a nejlaskavějších lidí jaké znám! Děkuji!"

Lenka Patočková

 

"Kurz se mi moc líbil, ani bych neřekla, že to tak rychle uteklo. Klidně bych tam byla déle. Ale máme doma starou žehličku, tak to chci určitě znovu vyzkoušet."


 Kateřina Bukvová :-D