Jdi na obsah Jdi na menu

O firmě

 

O firmě

Akademie Madami, z. s. je kulturní agentura, pořádáme, organizujeme, podporujeme:

kulturně-společenské aktivity

vzdělávání dětí i dospělých, osobní rozvoj

programy pomoci a podpora potřebným 

Zastupujeme kulturu a z řad umělců, kapelu Rangers – Plavci, pro kterou kromě běžných koncertů organizujeme turné 55 pro rok 2020.

Dále koncerty a recitály skupiny Monáda, samostatné koncerty Karla Macálky a v neposlední řadě podporujeme činnost spřátelených uměleckých agentur. Všichni máme rádi hudbu, divadlo, tvořivost. Navštěvujeme koncerty, festivaly, výstavy, zajímáme se, učíme. Pracujeme s umělci i pro ně.Ale nejvíc nás těší pracovat pro lidi. Organizace a produkční činnost, realizace akcí a projektu, dosledování všeho, co tvoříme vede vždy ke vzájemné spokojenosti, a to nám dělá radost.

Spolupracujeme se spoustou lidí z uměleckých kruhů, proto dokážeme v oblasti kulturního dění navrhnout, zprostředkovat, zařídit, realizovat téměř cokoliv.

Pořádáme výstavy, vernisáže, festivaly, kurzy, přednášky koncerty, společenské večery, pro veřejnost, firmy, soukromé akce. Podporujeme začínající výtvarníky, kapely, amatérská divadla.

S naši činnosti souvisí spousta propagační, výtvarné i reklamní práce.

Proto máme k dispozici nahrávací studio, ale také tým lektorů uměleckého projevu výtvarného propagační a redakční specialisty.

Pracujeme pro kulturu a kultura také někdy pracuje pro nás a může pomoci.

Samostatnou kapitolou v činnosti společnosti je pořádání dobročinných akcí, jako jsou dražby, koncerty, sbírky, osvěta, ve prospěch nemocných o kterých se málo ví (méně medializované nemoci a postižení.)