Jdi na obsah Jdi na menu

sam_1030.jpgBc. MICHAELA STRATILOVÁ

Programová ředitelka, lektorka

 

Kreslit mě bavilo odmalička… Hodiny výtvarné výchovy byly těmi nejlepšími hodinami z celého týdne, protože mi dávaly prostor pro sebevyjádření se... Velice se mi líbilo umělecky ztvárňovat různá témata a vnášet do nich kus sebe. A pochvala paní učitelky a podařený výsledek tvoření byla vždy sladká odměna :)

A o tom to je. Při hodinách výtvarného rozvoje v naší Výtvarné Akademii se snažíme podpořit individualitu a autenticitu umělce. Lekce probíhají v příjemném a pohodovém prostředí, protože lektory, náměty a pomůcky pečlivě vybíráme. Klademe důraz na kvalitu, tvoříme s láskou a je to vidět :)

Inspirací pro mě je moje maminka, jakožto člověk i umělec, příroda, láska... Ráda kreslím abstrakce, ale v podstatě cokoliv včetně mých milovaných andílků... Velmi příjemnou relaxací je pro mne energetická malba - malování prsty na desku či na plátno, pustit si příjemnou hudbu a hladit plátno, prostě se ušpinit, vypnout mozek a malovat... Výsledek je vždy unikátní.

Jako člověka, lektora i umělce mne obohatilo studium speciální pedagogiky, jejíž poznatky ráda aplikuji při práci se studenty, protože jsou založené na arterapii, různých psychologických hrách a cvičeních integrovaných do výtvarných lekcí.

Myslím si, že pokud člověk něco smysluplného umí, tak by měl své znalosti předávat dál… A od toho tu jsme my, lektoři z Akademie Madami. Jsme tu pro Vás, jedinečné lidi, kteří toho hodně umí a přišel čas to podpořit.

Je krásné, když si svůj domeček dokážete vyzdobit sami svými obrazy. Dělá to ohromnou radost :) Pojďme do toho!

Love and Peace :o)

 

Kontakt zde