O nás

Akademie Madami, z.s. je kulturní agentura. Vznikla v roce 2002 za účelem podpory kulturního života a umělců, včetně těch začínajících. Od založení Akademie Madami se naše činnost významně rozšířila a dnes společně s běžnými koncerty a festivaly organizujeme relaxační programy, diskotéky, moderátorské vstupy, prožitkové hudební bloky a hudebně zábavné večery. Kromě zastupování umělců a pořádání společenských akcí také provozujeme vzdělávací aktivity, jako je naše celoroční výtvarná akademie, kterou doplňujeme sérií výtvarných kurzů zaměřených na konkrétní techniky kresby a malby. Již několik let také provozujeme umělecké, příměstské tábory.

Jsme malá společnost, ale máme vynikající produkční tým oddaných lidí. Spolupracujeme také s lidmi z uměleckých kruhů. Dokážeme v oblasti kulturního dění navrhnout, zprostředkovat, zařídit a realizovat téměř cokoliv. Pořádáme výstavy, vernisáže, festivaly, kurzy, přednášky koncerty, společenské večery, a to jak pro veřejnost, firmy, tak i soukromé osoby. Podporujeme začínající výtvarníky, kapely, amatérská divadla. S naší činností souvisí propagační, výtvarné i reklamní práce, které jsme rovněž schopní zajistit.

Dále podporujeme činnost spřátelených uměleckých agentur. Všichni máme rádi hudbu, divadlo, kreativitu. Navštěvujeme koncerty, festivaly, výstavy, zajímáme se, učíme.  Pracujeme s umělci i pro ně. Nejvíce nás těší pracovat pro lidi. Organizace a produkční činnost, realizace akcí a projektu, dosledování všeho, co tvoříme vede vždy ke vzájemné spokojenosti, a to nám dělá radost.